drevostavby
Vítejte na stránkách dřevostaveb Ovelos.
KONTAKT : +420 608 953 161

Aktivity společnosti

Informace pro zákazníky společnosti:

OVELOS Praha, s.r.o.

IČ: 077 82 713

se sídlem Bělehradská 858/23, Praha 2 – Vinohrady, PSČ: 120 00,

byla založena v lednu 2019 a do jejího portfolia patří ochranná známka OVELOS a webové stránky včetně domény ovelos.com.

 

Vzhledem k návštěvnosti našich stránek, kde již z oficiálního hodnocení Google dosahujeme návštěvnosti okolo 60 000 unikátních návštěvníků měsíčně, rozhodli jsme se otevřít spolupráci s vybranými partnery a developery jednotlivých krajů.

Snažíme se o kompletní servis a dodávku našich staveb včetně pozemků, ovšem při zvýhodněných cenových podmínkách.
Věříme, že síla našeho trhu umožní našim budoucím zákazníkům získat nemovitost za výhodnějších podmínek.

Vedení společnosti.

Statistiky listopad 2016 Statistiky říjen 2016 Statistiky září 2016
drevostavby-ovelos-statistiky-rijen-2016 drevostavby-ovelos-statistiky-zari-2016

 


20.11.2014 – Spolupráce s ing. arch. Postráneckým.

„Dobře provedený rodinný dům by měl být obalem na pohodu a pohodlný denní život.
Na exhibicionismus zpracovatelů, ať zbyde místo jenom tam, kde nepřekáží“ říká architekt.

stažený soubor

 

25.6.2014
Exkluzivně pro naše klienty. Společnost Ovelos a.s. od 1.7.2014 dodává ve standardní výbavě jednu z nejkvalitněších krytin  GERMANIA.

 

15.7.2013
Společnost OVELOS zahájila spolupráci s nadnárodní společností LG. Přínosem pro naše zákazníky  jak stávající, tak i budoucí, bude služba obou organizací spočívající v technické podpoře systémů vytápění a klimatizace za bezkonkurenčních cen.

Naším společným cílem bude poskytnout zákazníkům ucelený technický servis, který podstatně zlepší pohodu bydlení a hlavně energetickou bilanci vašich staveb.
Doufáme, že se nová spolupráce velmi brzy projeví na vaší spokojenosti.

Vedení společnosti.

24.4.2013
Tom Lynn hovoří o spolupráci DreamWood a Ovelos.

Překlad:
Tom Lynn věří ve spolupráci firem DreamWood a Ovelos. Ovelos prakticky staví stejné dřevostavby, jak říká, jako je vidět za ním na Floridě, avšak z čistého dřeva, nikoli z „plywood“ (dřevotříska, dřevoštěpka, překližka). Tom Lynn připravuje budoucí spolupráci těchto dvou společností s využitím technologie OVELOS v USA.

22.1.2013
Vážení zákazníci, po delší odmlce, kdy jsme připravovali již zmíněný projekt, navázali jsme spolupráci s Americkou stavební firmou Dream Wood Inc. , specializující se na dřevostavby.

Od této spolupráce si slibujeme jak optimalizaci výrobních postupů, lepší výběr materiálů, také zaškolení části našich řemeslníků přímo u firmy Dream Wood Inc. Připravuje se velmi úzká spolupráce nejen v oblasti technologické nýbrž i v oblasti stavebních návrhů.

Vzhledem k tomu, že USA je prakticky kolébkou a i hnacím motorem dřevostaveb a s nimi spojených technologií, předpokládáme velký přínos pro rozšíření našich zkušeností. Celý projekt se prakticky připravoval jeden rok a doufáme, že spolupráce bude pro nás velkým přínosem a zároveň zamezíme prosazování technických nesmyslů u našich projektů, které jsou v ČR dnes velmi často publikovány a propagovány.

Vedení společnosti.

10.9.2012

Vážení dosavadní zákazníci,

vzhledem k počtu dřevostaveb, provedených námi aplikovanou metodou po celé naší republice, připravujeme tuto sekci stránek, abychom Vám zpřístupnili a seznámili Vás s různými technologiemi aplikovanými v dřevostavbách ve světě, zejména v USA a Kanadě.

Máme na mysli zejména v oblasti vytápění, izolací a energetických úspor ve Vašem stávajícím nebo budoucím domě.
Připravujeme import a dodávky technologických celků a produktů týkajících se výše zmíněních komodit.
Naším zájmem bude především zkvalitnění a zlevnění Vašeho bydlení v našich domech.

Předpokládáme spolupráci s našimi špičkovými technickými odborníky v daných oborech.

Připravujeme i program odjezdu našich dlouhodobých spolupracovníků do USA, kde doufáme, že přivezou zkušenost i kvalitu do naší země.

Tato sekce vyžaduje poměrně dlouhou přípravu. Naši prioritou je se o naše zákazníky starat, nikoli jim pouze postavit dům. Předpokládáme otevření této sekce po letních prázdninách 2012.

Vedení společnosti.

Top