Vítejte na stránkách dřevostaveb Ovelos.

08:00 – 16:00

Pondělí až pátek

Pod Rybníkem 5

154 00 Praha 5

800 888 016

Kontakt

OVELOS, pozemní stavby akciová společnost

identifikační číslo: 28373511
společnost je zapsána v Obchodním rejstříku pod spisovou značkou B 14190 vedenou u rejstříkového soudu v Praze,

sídlo firmy podle Obchodního rejstříku:
Pod Rybníkem 5, 154 00 Praha 5, Česká republika

GPS: 50°1’11.849″N, 14°21’23.645″E

Pobočky:

Pobočka Praha 8
Pobočka se nachází v areálu společnosti Stavimex Praha a.s. na adrese Voctářova 109/12, Praha 8.

Objednávky ceníků a katalogů:
buď formulářem v sekci automatizované zasílání katalogu
nebo e-mailem na adrese info@ovelos.com
nebo SMS zprávou na telefonním čísle 733 558 558
nebo na bezplatné lince: 800 888 016

Objednávky schůzek u Vás nebo spojených s prohlídkou aktuálně realizovaných staveb:
na bezplatné lince 800 888 016
nebo e-mailem na adrese info@ovelos.com

Dřevostavby OVELOS se staví po celé České republice.
Rádi se Vám budeme věnovat nejen telefonicky a korespondenčně, ale i na osobní schůzce. Seznamovací schůzka obvykle trvá asi dvě hodiny, a může zahrnovat i návštěvu rozestavěné stavby a shlédnutí jedné nebo více dokončených staveb. Vzhledem k této náplni je nutné se na schůzku předem objednat. Můžete podle vlastního uvážení přijít i opakovaně.

Je praktické, pokud si před schůzkou s námi zjistíte na stavebním úřadu příslušném k Vašemu pozemku, zda je v místě platný územní plán, který popisuje tvar a umístění stavby, a nebo bylo k pozemku vydáno územní rozhodnutí (a zda toto rozhodnutí vymezuje typ, umístění a provedení případné stavby). Tyto dokumenty může dočasně nahrazovat i tzv. regulativ stavebního úřadu, který může pro Vás závazně popisovat například barvu fasády, sklon střechy, druh střešní krytiny, způsob odkanalizování objektu, počet a druh parkovacích stání pro motorová vozidla, možnost získání pitné a užitkové vody, a podobně. Tyto údaje mohou být pro jednání o uvažovaném domku určující. V poslední době je obvyklé, že přesné údaje lze získat na základě tzv. územně plánovací informace, o kterou lze požádat stavební úřad (na její vyhotovení má úřad lhůtu 30 dnů).

Bezplatně a nezávazně konzultujeme financování stavby. Dovedeme posoudit Vaše možnosti, poradit Vám, jak využít ve Vaší situaci optimálně dostupné zdroje.

Pokud máte pocit, že jste někde viděli naši stavbu, kontaktujte nás prosím, a ověřte si, zda se skutečně jedná o námi používaný patentově chráněný systém. Celkem bylo v systému dřevostavby OVELOS, anebo předchozími systémy, ze kterých současný systém dřevostavby OVELOS vychází, realizováno v České republice přibližně 800 domů. Existují však i stavby podobné, využívající obdobně účelné uspořádání, a také nekvalitní napodobeniny.

Top