Dům za cenu bytu

Vážení přátelé,

vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli poskytovat všem našim potencionálním zákazníkům absolutně optimální druh služeb, jsme schopni a připraveni nabídnout Vám s našimi architekty individuální projekty Vašich domů uzpůsobených dle dispozic Vašeho pozemku a Vašich individuálních představ, respektivě jejich variant a studií. Tuto službu po konzulatci s Vámi na zelené lince 800 888 016 a návštěvě našeho technika u Vás poskytujeme zdarma.

Ceny individuálních projektů se nikterak neliší od projektů typových. U nás nepovažujeme za projekt pouze řešení dispozice domu a jeho vizuelní náhledy, projektem rozumíme kompletní dokumentaci, včetně veškerého příslušenství (energetického posouzení, výškopisu a zaměření pozemku, radonového průzkumu) potřebnou pro veškerá stavební řízení .

Ceník, který si můžete stáhnout, odpovídá některým vybraným projektům našich již zrealizovaných staveb a jsou součástí katalogu, tyto dispozice považujte tedy pouze jako informační vodítko, určující představu o cenových relacích našich domů.

Automatizované zaslání ceníku a katalogu najdete na konci této stránky.

Stažení ceníku dřevostaveb OVELOS